Tuesday, February 3, 2009

JCI Estonia laiendab oma tegevust Spordiklubi loomisega

Veidi ka JCI Estonia uudiseid. Paistab, et sport on IN!

JCI Estonia laiendab oma tegevust Spordiklubi loomisega

JCI Estonia egiidi all pandi 31. jaanuaril 2009 alus JCI Spordiklubile, mille eesmärgiks on lisaks noorte ühiskondlikult aktiivsete inimeste juhtimisoskuste arendamisele propageerida ka liikuvat ja tervislikku eluviisi. JCI Spordiklubi soosib mõtestatud sportimist, oma kehaliste võimete tundma õppimist, lähtudes seisukohast, et tänapäeval edukaks ühiskonna liikmeks olemiseks peab olema tasakaal füüsise ja vaimsuse vahel.

JCI Estonia 2009. aasta presidendi Liina Jolleri sõnul saavad JCI Spordiklubi tegevuse läbi JCI liikmed harrastada sporti üheskoos ja sihipärasemalt. “Nii saavad Spordiklubi liikmed end harida nt toitumise teemadel, õppida, kuidas turvaliselt sporti teha jne. Iga liige võib püstitada oma isikliku sportliku eesmärgi ja saada teistelt tuge oma sihtide saavutamiseks,” lisas Liina Joller. ”JCI Spordiklubi võimaldab propageerida tervislikke ja liikuvaid eluviise ning näitata head eeskuju teistele liidritele ja aktiivsetele inimestele,“ täiendas JCI Estonia 2009 president.

JCI Estonia Spordiklubi eestvedajate Pille Muni ja Ott Pärna sõnul on JCI Spordiklubi võimalus ka liita kodalasi ning tihendada erinevate kodade inimeste omavahel läbikäimist ka rahvusvahelisel tasandil. Nii on kavas septembris 2009 JCI Spordiklubiga osa võtta Berliini uisu- ja jooksu maratonist. ”Hetkel käivad Berliini kojaga läbirääkimised ka ühiste koostööprojektide osas,” lisas Pille Muni.

JCI Spordiklubi on mõeldud kõigile aktiivsetele noortele inimestele ning võimaldab osa saada sporditeemalistest koolitustest, soodustustest ning ühisüritustest.

Junior Chamber International on rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon, kuhu kuuluvad 18-40 a. vanused aktiivsed inimesed. Tegutsedes täna rohkem kui sajas maailma riigis, on JCI eesmärkideks noorte inimeste juhioskuste ja sotsiaalse vastutustunde arendamine, vabale ettevõtlusele kaasaaitamine, ühiskonnas toimuvate positiivsete protsesside toetamine ja algatamine, rahvusvaheliste suhete arendamine.

JCI Estonia on 20 tegevusaasta jooksul tuntust kogunud mitmete rahvusvaheliste koolitajate maaletoojana, koolituste ja konverentside läbiviijana, aga ka mitmete heategevuslike ja ühiskonnale suunatud projektide kaudu, nt kontorirottide jooksu Rat Race, Tartu ratastooliralli korraldamine, väljapaistvatele noortele inimestele TOYP (The Outstanding Young Person) auhindade väljaandmine, Laste leinalaagri toetamine ja parima äriplaani konkurss "The Best Business Plan.

Lisainfo:
Liina Joller, JCI Estonia president 2009,
Tel 517 5504, e-mail liina.joller@gmail.com

Ott Pärna, JCI Tallinn IPP 2009,
tel 517 8111, e-mail ott.parna@gmail.com

Pille Muni, JCI Spordiklubi direktor 2009,
Tel 510 4706, e-mail: pille.muni@gmail.com

JCI Spordiklubi kodulehekülg: http://www.jci.ee/estonia/jcispordiklubi

Lugupidamisega
Liisi Toom
JCI Estonia PR-direktor
GSM: 52 70 534, e-mail: liisitoom@hotmail.com

No comments: